امیرحسین موسوی

درباره من

image
  • سن 37
  • محل سکونت تهران
  • آدرس بلوار مرزداران اطاعتی جنوبی خیابان مهدی سوم پلاک ۵۴
  • ایمیل info@mousaviamirhossein.ir
  • تلفن 09122414012_ 02188245403

درباره من

از سال 81 همزمان با تحصیل به عنوان کارآموز در شرکت تعاونی دانشگاه آزاد مشغول به کار شدم و تا پایان دوره کاردانی در آن شرکت بودم.بعد از سپری کردن مدت خدمت مقدس سربازی و ورود به دوره کارشناسی عمران ، در شرکت پرشیا به عنوان مجری بخشی از پروژه وارد شدم و تا انتهای سال 86 فعالیت داشتم. در سال 87 در شرکت آرمه بتن تا سال 89 فعالیت داشتم و بعد از آن در شرکت خوش طعم ( فست فودهای زنجیره ای سوپر استار) در طراحی و راه اندازی بخش آشپزخانه و دکوراسیون رستورانها مشغول به کار بودم. در سال 90 با شرکت بتن داهیان در پروژه ساختمانهای آتش نشانی همکاری میکردم.

در سال 91 با چند نفر از دوستانم تصمیم به راه انداری شرکتهای معماری و عمرانی خود به نامهای اسپرلوس و رفیع سازه گرفتیم و تا سال 95 مشغول به طراحی و اجرای پروژه های مختلفی از قبیل نوسازی ساختمان ، مشارکت در ساخت ، بازسازی واحدهای فرسوده و طراحی و راه اندازی چندین فست فود و فروشگاه بودیم تا اینکه در سال 95 تصمیم به راه اندازی گروه تخصص اورناتو در زمینه مشاوره ، طراحی ،اجرا و فروش محصولات لوکس و دکوراتیو گرفتم.

متاسفانه به علت مشکلات تحریم و عدم ثبات قیمت دلار که باعث نوسانات قیمتی و مشکلات جدی در واردات محصولات خاص برای واردکنندگان و تولیدات داخلی وابسته شده بود مجبور به توقف مقطعی مجموعه شدیم و از سال 98 با هدف حمایت از تولیدات با کیفیت و ارزنده ایرانی ، تصمیم به راه اندازی مجدد گروه مشاوره و فروش محصولات خاص گرفتیم. محصولات و کالاهای با کیفیت و تایید شده ای که همیشه و در هر شرایطی قابل تولید و عرضه به هموطنان عزیزمان باشند.

هدف و برنامه اصلی من ، بررسی و تایید محصولات دکوراتیو و ساختمانی با کیفیت به صورت یک بسته و پکیج وابسته به هم در سیستم فروش اورناتو می باشد تا مشتریان و دوستان عزیر ما به راحتی و با خیالی آسوده از خدمات فروش و اجرای گروه ما استفاده کنند و از نتایج تغییرات و برآیند تغییر دکور فضاهای مورد نظر خود و خرید محصولات خاص از ما احساس آرامش و لذت رو داشته باشند.