امیرحسین موسوی

رزومه

تحصیلات

1383

کاردانی عمران

1387

کارشناسی عمران

1394

کارشناسی ارشد مدیریت (MBA)

1398

کارشناسی ارشد معماری

دوره های تخصصی

تیر 1390

Interior decoration in architecture (ACS UNITED STASTE)

بهمن 1388-خرداد 1389

Interior decoration in architecture (AQS ACADEMY)

ابان 1386-فروردین 1387

VALUE ENGINEER

مهارت ها:

Revit Architecture

Master of Business Administration (MBA)

اخذ مجوز ساخت اصول و قوانین شهرداری و و آشنایی با شهرداری مناطق

مشاوره و فروش محصولات ساختمانی و دکوراتیو

طراحی و چیدمان داخلی

جذب سرمایه گذار و طراحی BP

AUTOCAD 2D

مشاوره پایان کار و اخذ تخفیفات

تهاتر و مشارکت در ساخت

VALUE ENGINREEING

Revit Structure

LUMION

چکیده ای از فعالیت های من:

از سال 81 همزمان با تحصیل به عنوان کارآموز در شرکت تعاونی دانشگاه آزاد مشغول به کار شدم و تا پایان دوره کاردانی در آن شرکت بودم.بعد از سپری کردن مدت خدمت مقدس سربازی و ورود به دوره کارشناسی عمران ، در شرکت پرشیا به عنوان مجری بخشی از پروژه وارد شدم و تا انتهای سال 86 فعالیت داشتم. در سال 87 در شرکت آرمه بتن تا سال 89 فعالیت داشتم و بعد از آن در شرکت خوش طعم ( فست فودهای زنجیره ای سوپر استار) در طراحی و راه اندازی بخش آشپزخانه و دکوراسیون رستورانها مشغول به کار بودم. در سال 90 با شرکت بتن داهیان در پروژه ساختمانهای آتش نشانی همکاری میکردم.
در سال 91 با چند نفر از دوستانم تصمیم به راه انداری شرکتهای معماری و عمرانی خود به نامهای اسپرلوس و رفیع سازه گرفتیم و تا سال 95 مشغول به طراحی و اجرای پروژه های مختلفی از قبیل نوسازی ساختمان ، مشارکت در ساخت ، بازسازی واحدهای فرسوده و طراحی و راه اندازی چندین فست فود و فروشگاه بودیم تا اینکه در سال 95 تصمیم به راه اندازی گروه تخصص اورناتو در زمینه مشاوره ، طراحی ،اجرا و فروش محصولات لوکس و دکوراتیو گرفتم.
متاسفانه به علت مشکلات تحریم و عدم ثبات قیمت دلار که باعث نوسانات قیمتی و مشکلات جدی در واردات محصولات خاص برای واردکنندگان و تولیدات داخلی وابسته شده بود مجبور به توقف مقطعی مجموعه شدیم و از سال 98 با هدف حمایت از تولیدات با کیفیت و ارزنده ایرانی ، تصمیم به راه اندازی مجدد گروه مشاوره و فروش محصولات خاص گرفتیم. محصولات و کالاهای با کیفیت و تایید شده ای که همیشه و در هر شرایطی قابل تولید و عرضه به هموطنان عزیزمان باشند.

هدف و برنامه اصلی من ، بررسی و تایید محصولات دکوراتیو و ساختمانی با کیفیت به صورت یک بسته و پکیج وابسته به هم در سیستم فروش اورناتو می باشد تا مشتریان و دوستان عزیر ما به راحتی و با خیالی آسوده از خدمات فروش و اجرای گروه ما استفاده کنند و از نتایج تغییرات و برآیند تغییر دکور فضاهای مورد نظر خود و خرید محصولات خاص از ما احساس آرامش و لذت رو داشته باشند.