امیرحسین موسوی

راهنمای انتخاب مبل برای منزل

 

همه ما دوست داریم مبلی را برای منزل خود انتخاب کنیم که علاوه بر زیبایی بر روی آن حس خوبی داشته باشیم.

هنگامیک ه ما در منزل هستیم بیشتر وقت خود را بر روی مبل های مان می گذارنیم پس ارزش این را دراد که شما بهترین مبل را برای منزل خود انتخاب نمایید.

در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چطور بهترین مبل را برای منزل خود انتخاب کنید.

انتخاب مبل

در همه مبل ها فاکتورهای یکسانی وجود دارد که باید به آنها توجه شود، این فاکتورها شامل موارد زیر می شوند:

راحتی، زیبایی، دوام و کیفیت، کاربرد این فاکتورهای مهم هستند! اگر شما به این موارد در هنگام خرید توجه نکنید، قطعا پول و زمان خود را هدر خواهید داد.

مبل های لوکس یا راحتی؟

 

همه ما مبل های بزرگ و لوکس را دوست داریم و آنها را می پسندیم، اما واقعا در منازل همه ما برای این مبل ها فضای کافی وجود دارد؟ اگز منزل شما نقلی است وفضای کافی برای مبل های تان ندارید، باید از مدل های خاصی استفاده کنید که ما به شما پیشنهاد می کنیم. به طور مثال برای خانه هایی کوچک، مبل هایی که دسته های کوتاه دارند توصیه می شود، این مدل میل ها باعث بزرگ تر به نظر رسیدن خانه های شما خواهد شد! همه ما علاوه بر میل ملزومات دیگری مانند تلوزیون، میز ناهار خوری، اقلام دکوری و …. را در فضای اتاق پذیرایی خود قرار می دهیم که باید برای آنها هم فضای کافی دی نظر بگیریم.

 

کیفیت ی ازیبایی؟

مبل یکی از وسایل خانه ماست که هرروز از آن استفاده می کنیم، وسیله ای که هر روز از آن استفاده می شود باید جنسی مرغوب داشته و بالاترین مقاومت را در برابر کثیفی ها و صدمات داشته باشد! برخی از طراحان دکوراسیون مانند Georgia Metcalfe معتقدند که جنس چرم می تواند بهترین گزینه برای انتخاب مبلمان باشد.

Charlie Marshall می گوید هنگام انتخاب مبل بسیار دقت کنید، خرید مبل را ساده نگیرید زیرا مانند یک سرمایه گذاری است!

 

به طور مثال می توانید سفارش مبل با چوب راش را بدهید و دقت کنید که پارچه رو مبلی با کیفیتی را انتخاب کنید؛ علاوه بر این به نحوه ساخت و متصل کردن اجزاء مبل هم دقت نمایید.

 

مهم ترین ویژگی مبل خوب

 

از میان ۴ ویژگی که در بالا ذکر شد،راحتی و زیبایی معمول ترین ویژگی هایی هستند که در نظر گرفته می شوند، زیبایی که صد درصد سلیقه ای است و راحتی هم با چند بار نشستن بر روی مبل مشخص خواهد شد. امروزه اکثر مبل ها با کیفیت بسیار بالایی ساخته می شوند، زیرا این بازار به شدت رقابتی است!

اگرچه انتخاب مبل برای منزل، ممکن است فعالیتی ساده به نظر بیاید،اما واقعا این طور نیست

ما در این مقاله سعی کردیم برخی نکات کاربردی و اصلی را به شما آموزش دهیم تا در هنگام انتخاب مبل با آگاهی بیشتری تصمیم گیری کنید. در آخر هم قص داریم نکاتی کلی را در رابطه با نحوه ست کردن مبل با منزل تان به شما معرفی کنیم.

اگر از پارچه های گل دار برای رو مبلی استفاده می کنید، فرش را ساده و خلوت کنید.

برعکس اگر از پارچه ساده برای روی مبلی اسفاده می کنید، برای فرش از طرح های شلوغ تر استفاده کنید.

منتظر مقالات بعدی ما باشید.

پاسخی بنویسید